Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЛуценко здасть Єніна добробатам – політолог - Политолог Луценко здасть Єніна добробатам – політолог - Политолог
Главная » Новости » Луценко здасть Єніна добробатам – політолог

Політолог Володимир Фесенко заявив, що генеральний прокурор Юрій Луценко здасть добробатам свого заступника Євгена Єніна в зв’язку зі скандалом стосовно екстрадиції в Росію добровольця української армії Тимура Тумгоєва.

Політолог вважає, що всю відповідальність за цей інцидент доведеться понести саме Єніну, передають Вести.

«Я не знаю, які у Луценка відносини з Єніним. Але це типова політична кадрова технологія. Треба знайти винуватого, стрілочника. Це була зона відповідальності Єніна або людей з його апарату. Вина Єніна очевидна, а Луценко потрібно знайти, кого принести в жертву», – пояснив Фесенко.

За його словами, в цій акції протесту немає складової політичних інтриг.

Фесенко додав, що Луценко допустив помилку з екстрадицією Тумгоєва в Росію, що закономірно викликало різке обурення у ветеранів АТО і радикальних організацій.

Раніше повідомлялося, що керівник української добровольчої армії Андрій Гергерт погрожує вивести на вулиці Києва тисячі людей, якщо найближчим часом не буде звільнений заступник генерального прокурора Євгеній Єнін.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий