Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологМадонна прилетіла в Ізраїль та готується запалити на сцені Євробачення-2019 - Политолог Мадонна прилетіла в Ізраїль та готується запалити на сцені Євробачення-2019 - Политолог
Главная » Новости » Мадонна прилетіла в Ізраїль та готується запалити на сцені Євробачення-2019

Ввечері у вівторок, 14 травня, легендарна співачка Мадонна прилетіла в Ізраїль, де вже відгримів перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019.

Зірка прилетіла з Лондона на приватному літаку канадсько-ізраїльського мільярдера Сильвана Адамса. Про це повідомляє видання The Jerusalem Post.

Читайте також: Євробачення-2019: хто пройшов у фінал

Як відомо, Адамс взяв на себе витрати та оплатив виступ співачки в розмірі близько 1 мільйона доларів. Мадонна має виступити з двома піснями в фіналі Євробачення-2019, що пройде 18 травня. Однак спершу команда артистки має підписати контракт, без якого поп-діва не зможе вийти на сцену.

Мадонна опублікувала на своїй сторінці в Instagram короткі відео підготовки до виступу, на яких шанувальники змогли побачити деталі її сценічного костюма.

Дивіться коротке відео з репетиції Мадонни до Євробачення-2019:

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий