Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологМільйон доларів на сигнал: США допоможуть боротися із роспропагандою в Криму і на Донбасі - Политолог Мільйон доларів на сигнал: США допоможуть боротися із роспропагандою в Криму і на Донбасі - Политолог
Главная » Новости » Мільйон доларів на сигнал: США допоможуть боротися із роспропагандою в Криму і на Донбасі

Сполучені Штати виділили Україні близько мільйона доларів на обладнання, яке допоможе передавати український телесигнал на територію окупованого Криму і непідконтрольну Києву частину Донбасу.

Гроші виділив фонд USAID, заявив заступник помічника державного секретаря США Джордж Кент виданню «Крим.Реалії». За його словами, сьогодні близько двох мільйонів громадян на окупованих територіях у Криму і на Донбасі не мають доступу до українського телебачення.

Читайте також: Крим все більше розвертається в бік України, – Балух про ситуацію на анексованому півострові

За словами глави відділу телебачення і радіомовлення Концерну РРТ Леоніда Семенченка, Україна вже встановила чотири передавачі. Ще сім передадуть Україні до кінця цього року.

Така міжнародна технічна допомога є вагомим внеском для розвитку саме державної мережі цифрового телебачення на лінії розмежування в Донецької і Луганської областей і на адмінкордоні з Кримом,
– наголосив Кент

Яка ситуація із доступом до українського телебачення в окупованому Криму і на Донбасі Кримська правозахисна група за підсумками вересневого моніторингу встановила, що мінімум в десяти населених пунктах на півночі півострова український радіосигнал повністю заблокований. Росія припинила мовлення українських ЗМІ на контрольованих нею територіях України.

Відзначимо, що російська влада блокує українське FM-радіомовлення на півострові, незаконно захопивши українські радіочастоти і практично позбавивши громадян України доступу до інформації незалежних українських радіостанцій.

Додамо, що Україна «глушить» російську пропаганду у 180 містах Донбасу. Система блокування пропагандистського мовлення «Серпанок» покриває 180 населених пунктів поблизу лінії розмежування на Донбасі.

У ході досліджень Кримської правозахисної групи виявилося, що у різних населених пунктах чути від однієї до шести українських радіостанцій.


Як окупанти глушили радіостанції

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий