Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологМін'юст просить в уряду додаткові 158 млн грн на ліки і медобладнання у в'язниці - Политолог Мін'юст просить в уряду додаткові 158 млн грн на ліки і медобладнання у в'язниці - Политолог
Главная » Новости » Мін’юст просить в уряду додаткові 158 млн грн на ліки і медобладнання у в’язниці

ДУ «Центр охорони здоров’я Державної кримінально виконавчої служби України» додатково потрібно 99,8 млн гривень для закупівлі лікарських засобів та 58,2 млн гривень для закупівлі медичного обладнання. Про це сказав заступник міністра юстиції України Денис Чернишов у коментарі УНН.

За його словами, відповідний запит вже направлено уряду.

«Для ДУ «ЦОЗ ДКВС України» затверджений кошторис у розмірі 174 млн гривень при потребі 1,36 млрд гривень. Направлено запит на додаткове фінансування основних напрямів діяльності ДУ «ЦОЗ ДКВС України», а саме: закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення у розмірі 99,8 млн гривень та медичного обладнання на суму 58,2 млн гривень», – повідомив він.

Водночас, як розповів Чернишов, на сьогодні триває комплектування вакантних посад та відбувається прийом на роботу нових працівників до «Центру охорони здоров’я ДКВС». Зокрема, уточнив він, набрано на даний час 1724 співробітники. В тому числі, за його словами, прийнято на роботу 552 лікарів.

Як повідомлялося раніше, працівники Лук’янівського СІЗО скаржаться на брак фахівців та стару техніку.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий