Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологМоніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями - Политолог Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями - Политолог
Главная » Новости » Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями

Італійська акторка і модель Моніка Белуччі позувала для свіжого випуску модного глянцю у басейні з дуже глибоким декольте. Магнетична чуттєвість – найкращий опис для фото, тому й дивитися на них можна нескінченно довго.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на журнал Madame Figaro.

Нечесно казати, що у свої 54 акторка приголомшливо – жодних прикметників не вистачить, щоб описати красу Белуччі.

Італійська акторка і модель, колишній секс-символ Моніка Белуччі знялася в ефектній фотосесії в басейні. Шанувальники знаменитості захоплюються її зовнішністю.

Варто було фотографіям з’явитись на сайті глянцу, як вони одразу ж розлетілися по соцмережах.

“Вона знає, як зробити із своєї жіночності зброю для незалежності. Після тридцяти років у кіно найвідоміша італійська акторка все ще випромінює ту саму магнетичну чуттєвість. Моніка Беллучі щиро довіряє своїй дорозі жінки, матері та руху часу, не підриваючи його прекрасний спокій”, – йдеться у статті.

Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями
Моніка Белуччі

“Я завжди роблю миттєвий вибір! Якщо сценарій мені подобається, я погоджуюсь. Взагалі, коли я починала кар’єру, то просто хотіла працювати. Я ніколи не мріяла про таку захопливу подорож по житю”, – розповідає Моніка.

Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями
Моніка Белуччі

Акторка зізнається, що “сильно постраждала” від свого розлучення у 2013 році. У них на двох 18 років сумісного житті, 8 фільмів та 2 чарівних дітей.

“Навіть, якщо таке рішення прийняла саме я. Коли ми залишаємо когось, це зовсім не означає, що ми його більше не любимо. Це означає те, что більше можна не продовжувати”, – ділиться Моніка Беллуччі.

Моніка була єдиною дитиною в сім’ї, батько нею майже не цікавився. Він коментував це так: “Ви, жінки, відчуваєте природну схильність до матерів, а ми активно цим користуємося”. Через те, що майбутня акторка часто відчувала нудьгу та самотність, з часом вони переросли “у біль, що стала силою”.

Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями
Моніка Белуччі

“Я радію віку, бо він відкриває інші ролі. Зморшки, темні кола – це все дозволяє працювати уяві”, – каже Моніка.

При цьому, вона не засуджує людей, які користуються послугами пластичної хірургії: “Один мій співрозмовник сказав мені фразу, яка стала моїм девізом: У КОЖНОГО Є СВОЇ ПРИЧИНИ. Я не суджу людей, які використовують операції. Я не знаю, чи не зроблю одного дня також підтяжку обличчя”.

Моніка Белуччі вразила еротичною фотосесією у басейні і поделилась відкровеннями
Моніка Белуччі

Нагадаємо, що Моніку Белуччі захотів у дружину відомий український міністр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий