Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологНа дні Балтійського моря знайшли корабель, якому понад 500 років: вражаюче відео - Политолог На дні Балтійського моря знайшли корабель, якому понад 500 років: вражаюче відео - Политолог
Главная » Новости » На дні Балтійського моря знайшли корабель, якому понад 500 років: вражаюче відео

Шведські дослідники відзняли відео затонулого корабля на дні Балтійського моря.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сюжет “ТСН”, древній корабель, якому більше 500 років чудово зберігся у холодній воді.

Шведські вчені виявили на дні Балтійського моря старовинний корабель. Судно, вік якого сягає п’яти сотень років, зняли за допомогою дистанційних камер. Про те, що у цьому місці затонув невідомий об’єкт, дослідники дізналися ще 10 років тому за допомогою гідролокатора.

Виявилося, що довжина корабля становить від 16 до 18 метрів. Під водою чудово збереглися його корпус, мачти, частина оснащення та навіть декоративні частини. Сталося це тому, що холодна вода Балтійського моря містить небагато кисню.

Нині вчені намагаються встановити історію корабля і причину аварії, адже це судно називають найдавнішим із тих, що затонули у Балтійському морі.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що міністр оборони Франції Флоранс Парлі заявила про виявлення місцезнаходження підводного човна La Minerve, який затонув 27 січня 1968.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий