Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологНардеп Рабінович злітав приватним літаком до Відня відсвяткувати 8 березня - Политолог Нардеп Рабінович злітав приватним літаком до Відня відсвяткувати 8 березня - Политолог
Главная » Новости » Нардеп Рабінович злітав приватним літаком до Відня відсвяткувати 8 березня

Народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович орендував для польоту на 8 березня до Відня (Автрія) приватний літак, вартість одного польоту якого становить близько 650 тисяч гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат від фракції БПП Сергій Каплін.

«Громадянин Ізраїлю і поки депутат Верховної Ради Давид-Вадим Рабинович, вирішив влаштувати собі з 8 по 11 березня «жіночий день» в Австрії. 8 березня він вилетів приватним літаком з Жулян до Відня (рейс MGF111, Citation XLS 9H-GGF).11 березня повернувся тим же приватним літаком з Відня в Жуляни (рейс MGF111, Citation XLS 9H-GGF). Вартість розкішного перельоту склала близько 650 тисяч гривень!», – написав Каплін.

Він також закликав антикорупційні органи звернути увагу на спосіб життя Рабіновича.

«Звертаю увагу САП і НАБУ, що громадянин іншої держави Давид-Вадим Рабінович в Україні веде олігархічний спосіб життя. При цьому він не декларує доходи, не платить податки, незаконно сидить у кріслі народного депутата і обманює українців, займаючись політичним аферизмом», – підкреслив він.

У свою чергу інтернет-видання Подробности з’ясувало, що літак з бортовим номером 9H-GGF належить офшорній компанії на Мальті та базується в російському аеропорту «Внуково». Останні два польоти виконані 8 та 11 березня поточного року, що означає оренду літака протягом 4 днів. За вказаний період послуги приватної компанії обійшлися Рабіновичу в розмірі мінімум 2,5 мільйона гривень.

У коментарі виданню Каплін також звернув увагу на те, звідки «у одного з найбідніших депутатів Верховної Ради такі гроші».Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Антикорупційне бюро розпочало розслідування з приводу внесення народним депутатом Вадимом Рабіновичем недостовірних фактів до е-декларації про доходи.