Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологНардепів-прогульщиків треба карати громадськими роботами – Стефанчук - Политолог Нардепів-прогульщиків треба карати громадськими роботами – Стефанчук - Политолог
Главная » Новости » Нардепів-прогульщиків треба карати громадськими роботами – Стефанчук

Представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді, другий номер виборчого списку «Слуги народу» Руслан Стефанчук виступає за запровадження кримінальної відповідальності для народних депутатів, які прогулюють засідання Ради.

Про це Стефанчук заявив у інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

На переконання представника президента, покаранням для нардепів за прогули мають стати не штрафи чи ув’язнення, а громадські роботи.

«Я наполягаю, що це має бути кримінальна відповідальність. І вона має полягати не в штрафах, не в «посадках», а в громадських роботах. Якщо ти не хочеш працювати і 25% свого часу представляти людей, будь ласка, йди на іншу роботу: помити вулиці, попіклуватися про хворих тощо», – заявив Стефанчук.

Політик зауважив, що наразі пропозиція щодо кримінальної відповідальності обговорюється, оскільки «високий рівень криміналізації суспільства теж не є добрим».

Стефанчук повідомив, що наразі завершується робота над законопроектом, в якому буде прописано відповідальність народного обранця за депутатські прогули, за голосування за документ, щодо якого депутат має конфлікт інтересів, зокрема.

Раніше у Зеленського підготували законопроект про відповідальність за кнопкодавство.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий