Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологНАТО відновлює військові контакти з Росією - Политолог НАТО відновлює військові контакти з Росією - Политолог
Главная » Новости » НАТО відновлює військові контакти з Росією

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявляє про відновлення контактів Альянсу з Росією військовими каналами.

Про це повідомляє УНІАН.

«Після довгої перерви у використанні контактів по військовій лінії ці канали були використані главою військового комітету (Петро Павло) і головнокомандувачем військами НАТО в Європі (Куртіс Скапарротті). Вони обидва дивляться, як зробити так, щоб ці канали функціонували і були на місцях», – сказав Столтенберг.

Сама ініціатива з відновлення контактів по військовій лінії була висунута під час засідання Ради Росія-НАТО. За словами генсека, це повинно привести до конкретного процесу, в ході якого ми можемо домовитися про заходи щодо посилення безпеки в повітрі над Балтійським морем.

Він також зазначив, що в ході засідання ради Росія-НАТО порушувалися питання по агресії щодо України.

Нагадаємо, НАТО звинуватило Росію у введні в оману Альянсу масштабом своїх військових навчань «Захід-2017» і в порушенні правил, спрямованих на зменшення напруженості між Москвою і західними країнами.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий