Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологНазвано вітамін, брак якого не дає схуднути: що треба їсти - Политолог Названо вітамін, брак якого не дає схуднути: що треба їсти - Политолог
Главная » Новости » Названо вітамін, брак якого не дає схуднути: що треба їсти

Учені з Національної служби охорони здоров’я Великобританії заявили, що брак одного з вітамінів в організмі людини може уповільнювати, а то і зупиняти процес схуднення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так, мова йде про вітамін С, дефіцит якого провокує появу зайвої ваги, поганий настрій, хронічну втому. Крім того, через брак цього вітаміну в людини починає знижуватися імунітет.

Відзначається, що в більшості випадків дефіцит вітаміну С виникає при неправильному харчуванні, курінні і зловживання алкоголем.

Які продукти містять вітамін С? Найбільше вітаміну С міститься в продуктах рослинного походження – лимонах, апельсинах, ківі, шипшині, червоному перці, чорній смородині. Також є в продуктах тваринного походження – в печінці та нирках.

Нагадаємо, американські вчені назвали причину, яка заважає схудненню. Як виявилося, справа в гормоні, який сильно впливає на обмін речовин, заважаючи схуднути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий