Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологОБСЄ зафіксувала прийом заявок на отримання паспортів РФ у «ДНР» - Политолог ОБСЄ зафіксувала прийом заявок на отримання паспортів РФ у «ДНР» - Политолог
Главная » Новости » ОБСЄ зафіксувала прийом заявок на отримання паспортів РФ у «ДНР»

В так званій «Донецькій народній республіці» окупаційна влада почала збирати заявки місцевих жителів на отримання російських паспортів.

Про це йдеться у повідомленні постійного Представництва України при міжнародних організаціях у Відні в Twitter.

Зазначається, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва у Європі (СММ ОБСЄ) зафіксували факт збору заявок на отримання паспортів Російської Федерації в окупованому Донецьку.

Також, спостерігачі зафіксували присутність представників російських ЗМІ.

«СММ ОБСЄ підтверджує, що російська окупаційна влада почала приймати заявки в окупованому Донецьку на отримання російських паспортів. Спостерігачі зафіксували присутність представників ЗМІ, що відповідає усталеній пропагандистській практиці Росії», – йдеться у заяві.

 

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий