Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологПідірвався на міні командир 128-ї бригади Коростельов і його підлеглий - Политолог Підірвався на міні командир 128-ї бригади Коростельов і його підлеглий - Политолог
Главная » Новости » Підірвався на міні командир 128-ї бригади Коростельов і його підлеглий

На Донбасі напередодні на міні підірвалися комбриг 128 Закарпатської бригади Євген Коростельов та командир одного з взводів підрозділу.

Про це повідомляють Facebook голови Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павла Кириленка, 0312.ua.

Військові підірвалися на околицях Маріуполя. Обидва військові живі. Комбригу довелося ампутувати праву стопу і ліву гомілку. Він на апараті штучного вентиляції легенів, в тяжкому, але стабільному стані.

У його підлеглого множинні осколкові поранення, відомо, що він в стані середньої важкості.

Про інцидент раніше повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Кириленко, зазначивши, що трагедія сталася не в районі розведення сил:

"Сьогодні вдень (12 листопада – ред.) вони виконували бойове завдання в глибині ротних та опорних пунктів і підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Одному відірвало стопу й перебило гомілку, в іншого — відкритий перелом колінного суглобу й множинні вогнепальні осколкові поранення ноги".

Євген Коростельов очолив 128 огшбр у вересні, раніше полковник Коростельов був начальником артилерії – заступником командира 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ДШВ.

«Аргумент»

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий