Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологПоліція прийшла з обшуками на округ в Кривому Розі - Политолог Поліція прийшла з обшуками на округ в Кривому Розі - Политолог
Главная » Новости » Поліція прийшла з обшуками на округ в Кривому Розі

У Кривому Розі в приміщенні окружної виборчої комісії №37 після позачергових парламентських виборів поліція проводить слідчі дії.

Про це повідомляє пресс-служба поліції Дніпропетровської області у Facebook.

Як зазначається, поліція проводить обшуки в рамках розслідування кримінальної виробництва.

«26 липня працівники поліції в рамках розслідування кримінального провадження за ч. ст 2. 158 Кримінального кодексу України отримали постанову Центрально-міського суду міста Кривий Ріг про тимчасовий доступ до комп’ютерної техніки окружної виборчої комісії №37», – йдеться в повідомленні.

Як нагадали у прес-службі, поліцією Дніпропетровської області за період виборчого процесу відкрито 26 кримінальних проваджень.

Як відомо, за результатами підрахунків на виборчому окрузі №37 самовисуванець Дмитро Шпенов обійшов кандидата від партії «Слуга народу» Ігоря Фартушного.

Нагадаємо, кандидат від партії «Слуга народу» по округу №37 Ігор Фартушний подав адміністративний позов до суду до Окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 37 та ЦВК.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий