Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологПовернення на "політичний ринг" може закінчитися для Луценка ранньою відставкою – політолог - Политолог Повернення на "політичний ринг" може закінчитися для Луценка ранньою відставкою – політолог - Политолог
Главная » Новости » Повернення на «політичний ринг» може закінчитися для Луценка ранньою відставкою – політолог

Генеральний прокурор України Юрій Луценко своїми заявами про відставку і неучасть у виборчій кампанії президента Петра Порошенка демонструє, що він незалежна політична фігура і що з ним варто домовлятися.

Таку думку висловив політолог Руслан Бортник, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Він вважає, що ці заяви небезпечні для Луценка і можуть закінчитися для нього більш ранньою відставкою, адже очевидно, що під час виборчої кампанії Порошенко захоче мати поруч з собою лояльнішого генпрокурора.

З іншого боку, позиція і прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, і Луценка, як зазначив політолог, – «погані дзвіночки» для самого Порошенка. Руслан Бортник, як і його колега Вадим Карасьов, припустив, що заяви генпрокурора можуть свідчити про його невіру у переобрання президента. «Команда поступово сиплеться. Як тільки стане зрозумілим, що президент втрачає реальні шанси на переобрання, то команда ця посиплеться дуже швидкими темпами. І в кращому випадку Порошенку доведеться домовлятися з лідерами президентських змагань про своє майбутнє», – сказав Бортник.

Нагадаємо, Гройсман в президентських виборах брати участь не має наміру, а ось на парламентські – піде з новою партією.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий