Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологРічниця трагедії в Одесі: У місті спокійно - Политолог Річниця трагедії в Одесі: У місті спокійно - Политолог
Главная » Новости » Річниця трагедії в Одесі: У місті спокійно

Наразі в Одесі все спокійно, в місто прибули додаткові сили Нацгвардії.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє Укрінформ.

«На цю хвилину у нас все спокійно. Ми організували роботу одеської поліції. Крім того, прибули додаткові сили Національної гвардії, патрульної поліції. Тут працювали вибухотехніки. Зараз поліція в штатному режимі виконує свої обов’язки», – зазначив Яровий.

За його словами, наразі в Одесі масові акції проходять спокійно, в них беруть участь 200 осіб.

Перший заступник міністра внутрішніх справ нагадав, що охорону порядку 2 травня в Одесі забезпечують 2500 правоохоронців.

На запитання, чи відслідковують правоохоронці прибуття підозрілих людей, Яровий відповів ствердно.

«Ця робота проводиться у нас не тільки сьогодні, вона проводилася і вчора… У нас була нарада… Всі пересування, які відбуваються, ми тримаємо на контролі. Тобто ми тримаємо це питання на контролі», – додав перший заступник міністра.

Нагадаємо, в Одесі біля Будинку профспілок зібралось близько 30 людей, щоб вшанувати пам’ять загиблих 2 травня 2014 року.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий