Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологРосійський суд продовжив арешт нерухомості Roshen у Липецьку - Политолог Російський суд продовжив арешт нерухомості Roshen у Липецьку - Политолог
Главная » Новости » Російський суд продовжив арешт нерухомості Roshen у Липецьку

У грудні Басманний суд Москви продовжив арешт нерухомості і земельних ділянок Липецької кондитерської фабрики Roshen.

Про це інформує пресс-служба корпорації.

Зокрема, поскаржилися на неправовий підхід російських податкових органів та вважають, що «дані судові акти засновані не на законі та прийняті під тиском».

«Арбітражні суди різних інстанцій скасували забезпечувальні заходи, які не дозволяли раніше податковим органам здійснювати будь-які дії з майном Липецької кондитерської фабрики до розгляду справ у судах по суті», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, російські податківці зняли всі гроші з рахунків фабрики в рахунок сплати податків, пені та штрафів. У компанії такі дії назвали «грабунком».

До слова, власником корпорації Roshen є президент України Петро Порошенко. У січні 2016 року він заявив, що передав свою частку під управління іноземному банку. Однак почав реструктуризацію своїх активів, створивши три офшорні компанії.

Нагадаємо, у 2016 році Росія заарештувала 12 об’єктів нерухомості фабрики.1 квітня 2017 року вона припинила випуск продукції та заявила, що звільнить усіх працівників. З 2014 по 2016 роки корпорація отримала і вивела в Україну 72 млн  доларів.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий