Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологРосія десь загубила 80 полонених українців, – Марчук про принцип "всіх на всіх" - Политолог Росія десь загубила 80 полонених українців, – Марчук про принцип "всіх на всіх" - Политолог
Главная » Новости » Росія десь загубила 80 полонених українців, – Марчук про принцип «всіх на всіх»

Україна передала Росії список із 107 полонених українців для обміну за принципом «всіх на всіх». Однак РФ підтверджує встановлення лише 27 осіб.

Екс-представник України у Тристоронній контактній групі Євген Марчук у себе на Facebook-сторінці написав, що Україна підтримує принцип обміну заручниками «всіх на всіх».

Читайте також: Родичі бранців Кремля висунули важливі вимоги Зеленському

Марчук зазначив, що Україна передала список по відповідній процедурі з участю ОБСЄ і Міжнародного Червоного хреста (МЧХ).

Ми точно знаємо, що вони живі і навіть знаємо, де вони там знаходяться. Але нам через якийсь час з того боку відповідають, що «вони» про інших наших 80 чоловік вони нічого не знають,
– наголосив Євген Марчук.

Колишній представник України у ТКГ вважає, що все це може бути пов’язано тільки з одним – більшість із 80 українських полонених могли бути піддані важким тортурам і сліди цих тортур зразу ж видимі.

А це Гаага. Інших причин я не бачу,
– додав Марчук.

Окрім того, Євген Марчук розповів, що представники ОРДЛО кожен раз включають до своїх списків на обмін «всіх на всіх» осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини, і які не мають жодного відношення до війни на Донбасі.

Йдеться про злочини під час подій на Майдані (спецназ «Беркута»), а також про 2 травня в Одесі, теракти в Харкові та Запоріжжі.

Екс-представник України у ТКГ додав, що це лише маленька особливість процесу обміну заручниками. «А з цим процесом тісно пов’язана ще і проблема з тими, що пропали безвісти. А це сотні осіб», – написав він.

Марчук наголосив, що все це стосується і принципу обміну «всіх встановлених на всіх встановлених». Однак Україна «за» принцип обміну «всіх на всіх», але якщо це буде чесно і при активній участі міжнародних гуманітарних інституцій.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий