Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологРозслідування злочинів проти журналістів: Луценка з Аваковим закликають відзвітувати - Политолог Розслідування злочинів проти журналістів: Луценка з Аваковим закликають відзвітувати - Политолог
Главная » Новости » Розслідування злочинів проти журналістів: Луценка з Аваковим закликають відзвітувати

Учасники других громадських слухань «Фізична безпека журналістів та свобода слова в Україні» зажадали негайного публічного звіту від генерального прокурора Юрія Луценка і міністра внутрішній справ Арсена Авакова щодо розслідування найбільш резонансних злочинів, скоєних проти журналістів.

Про це йдеться в резолюції слухань, проведених Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) з нагоди Міжнародного дня боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. Текст резолюції у себе на сторінці в Facebook оприлюднив голова спілки Сергій Томіленко.

«Президент Порошенко в день журналіста 6 червня 2017 року дав обіцянку організувати публічний звіт силовиків з розслідування вбивства Павла Шеремета. Ми досі чекаємо», – зазначив він.

Учасники слухань закликали покарати кривдників журналістів, зупинити безкарність та припинити тиск на ЗМІ.

На їхню думку наразі в Україні спостерігається високий рівень фізичної агресії до журналістів, масову бездіяльність слідства, відсутність ефективного розслідування скоєних проти працівників ЗМІ злочинів.

Серед вимог зазначена необхідність проведення парламентських слухань щодо стану безпеки журналістів і свободи слова в Україні, а також запровадження посади Уповноваженого ВР України з питань свободи слова та безпеки журналістів.

Нагадаємо, Україна опустилась у рейтингу свободи медіа на 7 пунктів.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий