Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологSamsung розробляє бездротовий телевізор - Политолог Samsung розробляє бездротовий телевізор - Политолог
Главная » Новости » Samsung розробляє бездротовий телевізор

На виставці CES 2020 компанія анонсувала не тільки «традиційні» моделі флагманських телевізорів, а й оголосила про підготовлюваний випуск моделей нового покоління. Головною особливістю новинок стане повна відсутність звичних кабелів – їх не доведеться навіть підключати до розетки.

Анонсована лінійка пристроїв буде використовувати принцип електромагнітної індукції замість стандартного кабелю живлення. Зараз дослідні зразки проходять тестування, повідомляє gsminfo.

За заявою Samsung, інженерам компанії вже вдалося домогтися бездротової передачі електроенергії на відстань до 2 метрів за умови, що між передавачем і ТБ немає ніяких перешкод. Інші специфікації пристрою поки не оголошені.

Сама ідея створення подібного пристрою не нова – вперше «безкабельний» телевізор з бездротовим інтерфейсом WHDI, здатним передавати електроенергію і відеосигнал з роздільною здатністю 1080p, був показаний ще 10 років тому на виставці CES 2010.

Проте, на той момент технологія виявилася недостатньо доопрацьованою, а собівартість виробництва – занадто високою, і справа не пішла далі створення прототипу. Очікується, що більш досконалу бездротову модель телевізора Samsung презентує в наступному році на CES 2021.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий