Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологСитник фактично визнав відсутність підстав у Порошенка на переобрання - Политолог Ситник фактично визнав відсутність підстав у Порошенка на переобрання - Политолог
Главная » Новости » Ситник фактично визнав відсутність підстав у Порошенка на переобрання

Глава НАБУ Артем Ситник під час інтерв’ю РБК-Україна фактично визнав відсутність підстав у президента Петра Порошенка для балотування на 2 термін.

«Для України зараз не має принципового значення, хто буде наступним президентом, або хто виграє парламентські вибори. Важливо, щоб та еліта, яка буде мати владу наступні кілька років, зрозуміла, що недоторканних в Україні немає», – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив: наразі в Україні фактично нема незалежних нардепів, які б працювали виключно на благо країни – «Ми далекі від того парламенту, де кожен депутат є самостійним у прийнятті рішень. Центри прийняття рішень відомі всім, і, на жаль, вони далекі від парламентської демократії».

Як відомоПорошенко назвав себе борцем з олігархами.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий