Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологСофі Тернер і Джо Джонас планують друге весілля: святкування відбудеться у Парижі - Политолог Софі Тернер і Джо Джонас планують друге весілля: святкування відбудеться у Парижі - Политолог
Главная » Новости » Софі Тернер і Джо Джонас планують друге весілля: святкування відбудеться у Парижі

Від церемонії-сюрпризу, яку зірки влаштували своїм друзям, пройшло менше, ніж місяць, а вони вже планують наступне святкування. Софі Тернер і Джо Джонас відгуляють друге весілля у найромантичнішому місті світу – Парижі.

На початку травня мережу підірвали знімки з весілля Софі Тернер і Джо Джонаса, які неодноразово в інтерв’ю запевняли, що точної дати церемонії одруження досі немає. Однак, як зазначається на Us Weekly, на скромній вечірці їхнє святкування не завершиться. Подружжя планує влаштувати офіційну частину у столиці Франції.

Читайте також: Зірка «Гри престолів» Софі Тернер одружилась в комбінезоні української дизайнерки BEVZA

Перше весілля відбулося у Лас-Вегасі, вони стали чоловіком і дружиною офіційно. Однак розкішну виїзну церемонію і пишне святкування закохані мають намір влаштувати у Парижі. Усе буде заплановано заздалегідь, на відміну від першого сюрпризу для друзів. Свято відбудеться вже на початку літа, а до списку запрошених потрапило більше сотні гостей.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий