Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологСправжні слуги народу, яких забудуть наступного дня: як здають протоколи – обурливі фото й відео - Политолог Справжні слуги народу, яких забудуть наступного дня: як здають протоколи – обурливі фото й відео - Политолог
Главная » Новости » Справжні слуги народу, яких забудуть наступного дня: як здають протоколи – обурливі фото й відео

За перипетіями виборчої кампанії часто забувають про її справжніх героїв. Тих, хто віддав усі сили і не спав по кілька діб. Це – члени дільничних виборчих комісій, які по завершенню підрахунку бюлетенів та підписання протоколів рушали до ОВК. Часто за 100, а то й за 200 кілометрів. І вистоювали довжелезні черги без жодних людських умов, щоб виконати свій обов’язок перед країною.

Приголомшливі фото черг та вкрай незручних умов, за яких члени ДВК здають в окружних комісіях бюлетені та протоколи, публікують у мережі з усіх регіонів України.

Важливо! Коли ЦВК оголосить результати парламентських виборів – дата

«Ось справжні слуги народу! Поки кандидати бухають (хто з радощів, хто з горя), вони, не спавши вже другу добу, чекають на свою чергу, щоб здати протоколи та бюлетені. Всі, хто стануть депутатами, забудуть за них вже з наступного дня», – влучно написав блогер Андрій Попик у Facebook.

Дивіться фото, за яких умов члени ДВК стоять у чергах, щоб здати документи:

 

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий