Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологСтерненко: Правоохоронці проігнорували значну частину доказів щодо подій в Одесі 2 травня - Политолог Стерненко: Правоохоронці проігнорували значну частину доказів щодо подій в Одесі 2 травня - Политолог
Главная » Новости » Стерненко: Правоохоронці проігнорували значну частину доказів щодо подій в Одесі 2 травня

Значна частина доказів щодо проросійських громадян, які брали участь у трагічних подіях 2 травня в Одесі, були знищені вже наступного дня. Крім того, свідки, які реально могли б допомогти слідству, не зацікавили правоохоронців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив одеський громадський активіст Сергій Стерненко.

«Я входив до складу робочої групи, яка намагалась допомогти слідству, Національній поліції та прокуратурі Одеської області у зібранні доказів ще у 2015-2016 роках. На превеликий жаль, керівництво правоохоронних органів, попри обіцянки врахувати наші рекомендації, попри конкретні докази та свідків, які могли підтвердити вину проросійськи налаштованих громадян, все це було повністю проігноровано», – заявив активіст.

З його слів, своїми діями правоохоронні органи продемонстрували, що вони не зацікавлені у проведенні належного досудового розслідування щодо всіх цих подій.

Крім того, він запевняє: більшість кримінальних справ були провалені саме через правоохоронців.

«Це було дуже добре помітно, коли ми ходили на судові засідання у цій справі. Якщо сказати, що доказова база збиралась ногами, то це ще буде дуже компліментарне висловлювання щодо правоохоронців. Значна частина доказів була знищена наступного дня після цих подій, а ті свідки, які могли б додатково допомогти слідству, або не були допитані, або не зацікавили правоохоронців», – розповів Сергій Стерненко.

Нагадаємо, сьогодні 5 річниця трагічних подій в Одесі, коли внаслідок масових сутичок між проукраїнськими та проросійськими активістами загинули 48 людей.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий