Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ Києві спалили машину екснардепа Фірсова - Политолог У Києві спалили машину екснардепа Фірсова - Политолог
Главная » Новости » У Києві спалили машину екснардепа Фірсова
У Києві спалили машину екснардепа Фірсова
У Києві спалили машину екснардепа Фірсова

Колишній депутат Верховної Ради Єгор Фірсов, який із кінця 2019 року виконує обов’язки голови Державної екологічної інспекції України, заявив, що у Києві в ніч на 12 березня спалили його автомобіль. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook і оприлюднив фото спаленого авто.

«Щойно просто під будинком невідомі спалили мою машину. Пожежники прибули оперативно і загасили вогонь, але відновленню авто вже не підлягає», – написав Фірсов. «Мабуть, таким чином оцінили роботу моєї команди на чолі екоінспекції. Реальні штрафи для забруднювачів, антикорупційні чистки не подобаються багатьом. Ось і відповідь», – додав він. Фірсов заявив, що він не злякається та не зупиниться, а, навпаки, посилить роботу. Колишній народний депутат Єгор Фірсов з 21 листопада 2019 року є виконувачем обов’язків голови Державної екологічної інспекції України. На останніх парламентських виборах Фірсов йшов за списком партії Анатолія Гриценка «Громадянська позиція», яка не пройшла до парламенту.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий