Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає - Политолог У Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає - Политолог
Главная » Новости » У Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає

У четвер, 5 грудня на Софійській площі встановили головну ялинку країни.

Про це повідомляє “Апостроф”.

Loading…

Відомо, що важить новорічна красуня – 100 тонн. Довжина гірлянди, якою прикрашена ялинка – 4 кілометри. Висота дерева 30 метрів. Вона зібрана з гілок сосни і ялиці, які постачають спеціально для свята лісництва Вінницької та Житомирської областей.

У Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає

У Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає

У Києві встановили головну ялинку країни: як вона виглядає

Минулого тижня для новорічного дерева почали облаштовувати фундамент з бетонних блоків.
Прикрасили ялинку 750 іграшками в червоно-біло-зеленій колірній гамі. Вартість іграшок та ілюмінацій – понад 2,7 млн грн.

Нагадаємо, українці зможуть зустрічати Новий рік 2020 чотири дні поспіль. Уряд України вже рекомендував керівникам підприємств та організацій перенести два робочих дні (30-31 грудня). Їх українці відпрацюють заздалегідь — 21 і 28 грудня відповідно.

Також раніше експерти розповіли, скільки грошей цього року українцям доведеться витратити на традиційний новорічний стіл.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий