Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ квітні мешканці Львівщини здали в поліцію понад 240 «стволів» - Политолог У квітні мешканці Львівщини здали в поліцію понад 240 «стволів» - Политолог
Главная » Новости » У квітні мешканці Львівщини здали в поліцію понад 240 «стволів»

З 1 до 30 квітня у Львівській області проходив місячник добровільної здачі зброї, під час якого кожен міг здати в правоохоронні органи зброю, вибухівку, боєприпаси та спецзасоби, що зберігалися без належних дозволів, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Так, громадяни добровільно здали у поліцію 242 одиниці зброї та 21 238 боєприпасів. З них:

  • нарізної армійських зразків – 29;
  • мисливської нарізної – 22;
  • мисливської гладкоствольної – 153;
  • холодної – 35.

Мешканці області здали 62 одиниці спецзасобів (46 газових пістолетів та револьверів і 16 пристроїв травматичної дії). Також поліцейським передали 6 снарядів, 7 мін, 4 гранати та 15 запалів.

Зараз вирішується питання про звільнення від кримінальної відповідальності 15 громадян, які добровільно здали вогнепальну зброю, за її незаконне зберігання.

«Мешканці Львівщини з різних причин тримають вдома зброю без оформлення відповідних дозволів. Щоб уникнути відповідальності за це, найкраще і найпростіше – здати її правоохоронцям у місячник добровільної здачі. Протягом нього особа, яка звернулася у поліцію, звільняється від покарання за незаконне зберігання зброї. Крім цього, після відповідних перевірок її можна зареєструвати на себе і в подальшому користуватись на законних підставах», – повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області Віктор Катерина.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий