Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ ЄС назвали умову для отримання Україною додаткової фіндопомоги - Политолог У ЄС назвали умову для отримання Україною додаткової фіндопомоги - Политолог
Главная » Новости » У ЄС назвали умову для отримання Україною додаткової фіндопомоги

Європейський Союз готовий надати додаткову макрофінансову допомогу Україні в разі успішного продовження співпраці країни з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Про це повідомив в ході брифінгу віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович, передає УНІАН.

«У нового президента дуже швидкий старт – вже цього тижня до Києва прибуває місія МВФ та ЄС. Ми віримо, що ці переговори будуть успішними, буде програма МВФ і, відповідно, Європейський Союз зможе надати Україні допомогу в рамках макрофінансової підтримки, яка є дуже важливою для фінансової стабільності України», – сказав Шефчович.

Він також зазначив, що планує сьогодні обговорити з президентом Володимиром Зеленським зобов’язання України перед міжнародними партнерами щодо реалізації реформ.

Нагадаємо, раніше радник Зеленського з макроекономічної політики Олег Устенко заявив, що у короткостроковій перспективі Україна може утримати макрофінансову стабільність без чергового траншу від Міжнародного валютного фонду, однак співпрацю з Фондом продовжувати треба.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий