Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ Європі розкритикували Росію за расизм і гомофобію - Политолог У Європі розкритикували Росію за расизм і гомофобію - Политолог
Главная » Новости » У Європі розкритикували Росію за расизм і гомофобію

Європейська комісія розкритикувала Росію за безкарність расизму та гомофобії. У Раді Європи зазначають, що російські політичні та релігійні лідери виголошують «значну кількість гомофобних, трансфобних, расистських і ненависницьких висловлювань».

Європейські експерти у доповіді зазначили про своє занепокоєння  щодо «надмірного застосування антиекстремістського законодавства і зловживанням ним» із метою «придушення законної критики політики уряду, політичної опозиції або релігійних переконань».

Читайте також: Чи справді росіяни ненавидять українців: звіт Ради Європи

У Раді Європи наголосили на наслідках переведення домашнього насильства з кримінального злочину в адміністративне правопорушення після схвалених у лютому 2017 року відповідних змін до законодавства.

На думку авторів доповіді, ці зміни дають російському суспільству «потужний сигнал про прийнятність насильства щодо жінок», який «відкриває дорогу дискримінації і забобонам за ознакою статі». Тож Європейська комісія закликала Росію переглянути цей закон.

Крім того, експерти відзначили наявну в Росії дискримінацію ЛГБТ-спільноти. Вони закликали скасувати заборону на поширення інформації про гомосексуальність серед неповнолітніх і створити незалежний орган із розслідування всіх скарг на дії силовиків щодо ЛГБТ-активістів.

Що відомо про ЛГБТ-спільноту? ЛГБТ-спільнота – соціальна сукупність лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ), що об’єднується спільними інтересами, проблемами і цілями. Вона складається з різних груп спілкування, громад, субкультурних течій, гей-кварталів і ЛГБТ-організацій. Сформована ЛГБТ-спільнота заклала основу руху за права людини відносно ЛГБТ-людей.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий