Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУ Зеленського відповіли на публікацію про покупку квартири в Криму - Политолог У Зеленського відповіли на публікацію про покупку квартири в Криму - Политолог
Главная » Новости » У Зеленського відповіли на публікацію про покупку квартири в Криму

Дружина новообраного президента Володимира Зеленського Олена придбала нерухомість в Криму в квітні 2013 року, до незаконної анексії півострова Російською Федерацією, в повній відповідності з чинним законодавством України.

Крім того, квартира в Лівадії була придбана за ринковою ціною, повідомили в прес-службі Зеленського.

«Нерухомість була придбана за ринковою ціною. При цьому в Україні були сплачені всі обов’язкові податки і збори. Через незаконну анексії Криму Росією сім’я Зеленських ніколи не користувалася цією нерухомістю. Договір купівлі-продажу нотаріально був зареєстрований в Києві», – поінформували у Зеленського.

«Таким чином, ця чергова вигадана «сенсація» – абсолютно безпідставна», – повідомили в прес-службі Зеленського.

Сьогодні агентство Reuters написало, що Олена Зеленська в 2013 році купила елітний пентхаус в Криму в чотири рази нижче ринкової вартості у екс-нардепа і бізнесмена Олександра Буряка. У декларації про доходи Зеленського значиться, що його дружина придбала трикімнатну квартиру в пентхаусі в кримській Лівадії за $163,8 тис. в квітні 2013 року.

Нагадаємо, Олена Зеленська заявила, що не хоче, щоб її чоловік сидів в Адміністрації Президента на вул. Банковій.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий