Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУкраїна бере участь у міжнародних військових навчаннях в Грузії - Политолог Україна бере участь у міжнародних військових навчаннях в Грузії - Политолог
Главная » Новости » Україна бере участь у міжнародних військових навчаннях в Грузії

З 27 липня по 9 серпня в Грузії відбудуться наймасштабніші військові навчання Agile Spirit 2019, які проводять вже вдев’яте.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Грузії.

«Понад 3000 військовослужбовців країн-членів і країн-партнерів НАТО братимуть участь у Agile Spirit 2019. Зокрема, у навчанні беруть участь 14 країн: Грузія, США, Великобританія, Латвія, Литва, Польща, Норвегія, Бельгія, Болгарія, Греція, Чорногорія, Румунія, Туреччина та Україна», – йдеться у повідомленні.

В Міноборони Грузії зазначають, що військові навчання будуть проходити у трьох місцях – в Сенаці, в Вазіані (неподалік від Тбілісі) та на полігоні Орфоло в Ахалциху.

Згідно з повідомленням, програма комбінованих багатонаціональних тренувань містить командні, штабні та польові навчання залучення маневру та елементів бойової підтримки в оборонних та наступальних операціях.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий