Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
Политолог"Укрпошта" вимагає мільярд з бюджету та підвищення тарифів на доставку пенсії - Политолог "Укрпошта" вимагає мільярд з бюджету та підвищення тарифів на доставку пенсії - Политолог
Главная » Новости » «Укрпошта» вимагає мільярд з бюджету та підвищення тарифів на доставку пенсії

Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський вимагає від уряду впровадити підвищений тариф на доставку пенсії.

Відповідну заяву глава держпідприємства зробив під час прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Так, за словами Смілянського, у листопаді минулого року було встановлено тарифи, згідно з якими міські пенсіонери мають платити «Укрпошті» 1,78%, тоді як пенсіонери в селі – 2,56%. Однак протягом року  нові тарифи не вводяться в дію.«Укрпошта» просить сплатити за комерційну послугу. Ми вимагаємо, щоб прийнятий тариф був запроваджений. Якщо ми не отримуватимемо оплату за доставку пенсій, ми не зможемо оплачувати заробітну плату працівникам. А якщо працівники не будуть отримувати зарплату, вони просто не будуть доставляти ці пенсії», – розповів Смілянський.

Він додав, що «Укрпошта» не отримує дотацій від держави і вимушена зупинити всі процеси, що потребують фінансування, зокрема, будівництво та ремонт офісних приміщень.

«Ми залишили тільки ті витрати, що стосуються заробітної плати», – резюмував Ігор Смілянський.

Керівник «Укрпошти» вимагає від уряду внести зміни в проект бюджету на наступний рік і передбачити більше мільярда гривень на відшкодування тарифів за доставку пенсій.

Раніше «Укрпошта» заявила про намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості, якщо не буде підвищено тарифи.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий