Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологУлюблений напій молоді несе смертельну небезпеку: що відомо - Политолог Улюблений напій молоді несе смертельну небезпеку: що відомо - Политолог
Главная » Новости » Улюблений напій молоді несе смертельну небезпеку: що відомо

Газовані напої, як ніякі інші, допомагають подолати спрагу в літню спеку. Але, як виявилося, улюблений напій молоді може бути дуже небезпечним – люди можуть навіть не здогадуватися, що газовані напої можуть зруйнувати ваші кістки зсередини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Med2.

Експерти перерахували деякі побічні ефекти вживання газованої води.

У своєму новому дослідженні медики дійшли висновку, що газовані напої можуть призводити до остеопорозу, особливо у жінок, які найбільш чутливі до цього напою.

Медики відзначають, що хвороба може розвиватися в кістковій тканині через присутність у воді кофеїну і ортофосфорної кислоти, яка заважає засвоєнню кальцію. Газована вода послаблює тканини тазової кістки і тазостегнових суглобів.

За словами фахівців, цирозом печінки можуть страждати не тільки люди, які мають пристрасть до алкогольних напоїв. Людина, що надмірно захоплюється газованою водою, також може отримати цю недугу.

Варто зазначити, що газовані напої також впливають негативно на зуби, допомагають любителю солодкої води підвищити вагу, порушують обмін речовин, порушують роботу нирок тощо.

Нагадаємо, газовані  напої містять занадто багато цукру. Про те, що газована вода шкідлива, знає навіть дитина. Однак є й інші напої, які містять багато цукру, і вживати їх не менш шкідливо, ніж лимонади.

Нагадаємо також, свіжовичавлені фруктові соки і газовані солодкі напої смертельно небезпечні для здоров’я. На думку експертів, фруктові соки все ще більш широко вважаються здоровими напоями, ніж підсолоджена газована. Незважаючи на те, що цукор в соках фреш має природне походження, після засвоєння він впливає на організм так само, як і доданий цукор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий