Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологВ яких країнах ЄС витрачають на алкоголь найбільше грошей: цікаві дані - Политолог В яких країнах ЄС витрачають на алкоголь найбільше грошей: цікаві дані - Политолог
Главная » Новости » В яких країнах ЄС витрачають на алкоголь найбільше грошей: цікаві дані

Лідерами серед країн Євросоюзу за витратами на алкоголь є Естонія, Латвія і Литва.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на дані Євростату.

Так, на алкоголь найбільше грошей витрачають естонці – 5,2% від усіх покупок. На другому місці виявилися жителі Латвії (4,9%), на третьому – литовці (4%).

Згідно з рейтингом, за країнами Балтії слідують Польща (3,5%), Чехія (3,3%) і Угорщина (3%).

Виявилося, що самі непитущі країни – Іспанія, Італія і Греція. Іспанці витрачають на спиртне 0,8% своїх витрат, греки та італійці – по 0,9%.

У цілому в минулому році жителі країн Європейського союзу витратили на алкогольні напої понад 130 млрд євро, що становить 1,6% від усіх витрат європейців.

В яких країнах ЄС витрачають на алкоголь найбільше грошей: цікаві дані

Нагадаємо, раніше вчені розповіли про користь вживання алкоголю. Згідно з дослідженнями люди, що вживають невеликі порції спиртного, набагато рідше потрапляють до лікарень, ніж непитущі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий