Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологВерховний суд вирішив, що дитина без щеплень не може ходити до дитсадка - Политолог Верховний суд вирішив, що дитина без щеплень не може ходити до дитсадка - Политолог
Главная » Новости » Верховний суд вирішив, що дитина без щеплень не може ходити до дитсадка

Верховний суд України прийняв рішення, згідно з яким заборона відвідувати дитячий садок дитині без щеплень не є порушенням її прав.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на відповідну постанову суду.

Зазначається, що в червні 2016 року до суду звернулася мати нещепленої дитини з вимогою не перешкоджати її дитині в здобутті дошкільної освіти. Спочатку її позов був задоволений рішенням Славутського міськрайонного суду Хмельницької області.

Однак, у 2017 році дошкільно-навчальний заклад подав апеляційну скаргу, яка була задоволена. Рішення суду першої інстанції було скасовано і прийнято нове рішення, яким у задоволенні позову відмовлено.

А у 2019 Верховний суд вирішив, що індивідуальний інтерес людини (відмова від щеплення) не можна ставити вище загального інтересу суспільства – не хворіти інфекційними хворобами. У постанові говориться, що завданням держави є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на дошкільну освіту та інтересами інших дітей.

Нагадаємо, в Україні суд вперше оштрафував школяра за булінг вчителя.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий