Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологВід весняної спеки до снігу: синоптики дали цікавий прогноз погоди для України - Политолог Від весняної спеки до снігу: синоптики дали цікавий прогноз погоди для України - Политолог
Главная » Новости » Від весняної спеки до снігу: синоптики дали цікавий прогноз погоди для України

У понеділок, 4 березня, в Україні очікується контрастна погода – на Сході країни синоптики прогнозують сніг, а у західному регіоні повітря прогріється до плюс 14 градусів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Український гідрометцентр.

Зокрема сніг та мокрий сніг очікується у Донецькій, Луганській, Харківській областях та на Сумщині. Нічна температура повітря у регіоні – від мінус 1 до мінус 4 градусів. Вдень стовпчики термометрів покажуть від 4 до 6 теплих градусів.

Того ж дня, 4 березня, на Заході країни буде по весняному тепло – від плюс 9 до плюс 14 градусів. Навіть вночі стовпчики термометрів триматимуться вище нуля – від плюс 1 до плюс 4 градусів. В регіоні дощитиме.

Від весняної спеки до снігу: синоптики дали цікавий прогноз погоди для України

Нагадаємо, за словами народних синоптиків, перший місяць весни не принесе довгоочікуваного тепла, однак в березні очікується кілька потеплінь. Такі температурні гойдалки будуть спостерігатися протягом усього першого місяця весни.

Та все ж  прогноз погоди на найближчі дні прогнозує теплу і сонячну погоду. В Україні очікується значне потепління до +14 градусів.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий