Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологВипуск новин за 9:00: День пам'яті та примирення. Ситуація на Донбасі - Политолог Випуск новин за 9:00: День пам'яті та примирення. Ситуація на Донбасі - Политолог
Главная » Новости » Випуск новин за 9:00: День пам’яті та примирення. Ситуація на Донбасі

У випуску новин за 8 травня станом на 9:00 – сьогодні Україна уже вп’яте відзначає День пам’яті і примирення на противагу радянському Дню перемоги. Бойовики 25 разів обстріляли позиції українських захисників, в результаті загинув український військовий.

Також у випуску:

В школі Колорадо сталася стрілянина, в результаті один підліток загинув, ще семеро отримали поранення різного ступеня важкості.

У Києві нині згадуватимуть розстріляних у Бабиному Яру. 

Ветерану АТО Володимиру Регеші «Санті», який відкрив стрілянину у пабі та поранив в ногу журналіста, обрали запобіжний захід.. Суд відпустив чоловіка на поруки нардепів.

 

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий