Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологXiaomi передбачила місце для бездротових навушників у смартфоні - Политолог Xiaomi передбачила місце для бездротових навушників у смартфоні - Политолог
Главная » Новости » Xiaomi передбачила місце для бездротових навушників у смартфоні

Китайський гігант Xiaomi вміє дивувати фанатів незвичайними пристроями. Чого тільки вартий вигнутий Xiaomi Mi Alpha, який компанія анонсувала минулоріч. Ось і цього разу компанія винайшла нетривіальний смартфон з відсіком для бездротових навушників, повідомляє itsider.com.ua.

Про це стало відомо завдяки опублікованому в мережі патенті, в якому і повідомляються деталі унікального смартфона. Згідно з даними джерел, верхня панель пристрою оснащена двома відсіками, призначеними для бездротових навушників. Найімовірніше, Xiaomi сфокусована на розробці рішення, яке б дозволило користувачам відмовитися від зарядного футляра.

За задумом, навушники отримають поворотний механізм. Таким чином, одне положення буде призначене для прослуховування аудіоконтенту, тоді як у другому навушники будуть зберігається в смартфоні. Відзначається також, що самі навушники будуть підтримувати систему шумозаглушення.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий