Warning: Declaration of description_walkers::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/polit/politolog.org/www/wp-content/themes/newstubethemejunkie/includes/derwidget.php on line 74
ПолитологЗа період правління рейтинг Макрона в Франції впав на 14% - Политолог За період правління рейтинг Макрона в Франції впав на 14% - Политолог
Главная » Новости » За період правління рейтинг Макрона в Франції впав на 14%

Рейтинг популярності президента Франції Еммануеля Макрона впав на 14% у порівнянні з липнем цього року. Про це йдеться в опитуванні Ifop-JDD для видання Journal du Dimanche.

Наразі рейтинг підтримки Макрона у Франції складає 40%, ще 57% громадян незадоволені діями глави держави, з них 20% – «дуже незадоволені».

Згідно з цим же рейтингом, у липні президент мав підтримку 54% громадян, у червні – 64%, а травні – 62%. Тобто, з моменту обрання президентом рейтинг Макрона впав на 24 пункти, що є рекордом з часів головування в державі Жака Ширака, який з травня по серпень 1995 року втратив 20 пунктів.

У 2012 році Франсуа Олланд станом на серпень мав рейтинг – 54%, а у 2007 році Ніколя Саркозі – 67%.

Зазначається, що також зменшився рейтинг прем’єр-міністра Едуарда Філіппа, який втратив 9% та наразі має 47% підтримки французів.

Комментариев пока нет... Будьте первым!

Оставить комментарий